Zuzana Malá

Zuzana Malá

Ahoj! Jmenuji se Zuzana a je mi téměř 25 let. Momentálně studuji posledním rokem obor Regionální geografie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Mezi mé vášně patří čtení knih, což je dost očividné, že? Ale také cestování, sledování seriálů či nakupování nových a nových knih a sběratelský postaviček Funko Pop.

S Palmknihami spolupracuji od podzimu 2014

Neváhejte navštívit můj blog

Zuzka v pěti bodech

Jaká je moje nejoblíbenější kniha?
Mezi mé nejoblíbenější knihy patří např. Lewisova Narnie, všechny ságy D. Shana, Flanaganův Hraničářův učeň, knihy V. Rothové, R. Bradburyho, R. Riordana či Ch. Paoliniho..

Kolik knih přečtu za rok?
Za jeden rok většinou přečtu něco mezi 80-100 knihami, záleží dost na času stráveném ve škole či brigádě.

Dočtu každou knihu, kterou otevřu?
Co se týče dočítání knih, tak tady jsem vždy byla zastánce toho, že se každý příběh musí dočíst, než jsem potkala Dívku ve vlaku. Takže ano, jsem schopná knihu nedočíst a zbavit se ji!

Proč jsem se stala recenzentem?
Recenzentem jsem se stala v roce 2014, kdy jsem si založila vlastní blog: Malouše svět knih a od té doby pravidelně (spíše nepravidelně) zveřejňuji své názory a stále mě to baví (a nejen to). Mám radost, když někomu dokáži obohatit svojí recenzí „to read list“.

Co chci jednou dělat?
Možná to někoho překvapí, ale v budoucnu se nechci knihám věnovat na nějaké vyšší úrovni. Mám to jako milý koníček (plus jako brigádu v knihkupectví) a geografie mi snad živobytí zajistí.