Boj se zkorumpovanými policisty

Boj se zkorumpovanými policisty

Obsah: Audra právě dokázala opustit svého násilnického manžela a společně s dětmi jede v autě někde hodně daleko od civilizace. Najednou se za nimi objeví policejní auto a zastaví je. Kvůli nalezeným omamným látkám Audru šerif zatýká a odváží ji na policejní stanici. Když se začne ptát na to, co bude s jejími dětmi, policista prohlašuje, že v autě přece žádné děti nikdy nebyly… 

Název: Byly tady, a už nejsou – Autor: Haylen Beck – Počet stran: 322 – Nakladatelství: Domino – Rok vydání: 2017 – Mé hodnocení: 5/5

Nejvíce mě na knize překvapila její neuvěřitelná čtivost. Pořád se něco dělo nebo jsem se dozvídal další informace. Díky tomu, jsem litoval každé chvíle, kdy jsem ji musel odložit.

Dalším překvapením pro mě bylo téma Darkwebu, které v příběhu hrálo velkou roli. Velmi oceňuji, když se do něčeho takového nějaký autor pustí, protože je to neprobádané území, které podle mého názoru zajímá díky svému tajemnu spoustu lidí.

Kladně hodnotím také to, že v knize bylo postupně stupňováno napětí. Ke konci knihy jsem opravdu četl se zatajeným dechem a stránky doslova prolétával. Tento fakt byl podle mého názoru umocněn také tím, že šlo o životy dvou dětí, což je vždy emočně mnohem náročnější a děsivější.

Velmi krásně bylo v příběhu vykresleno to, jak je člověk bezmocný když musí bojovat se členy policejního sboru a snažit se je přesvědčit o své pravdě. Při čtení mi bylo Audry velice líto a doslova jsem cítil tu její bezmoc.

Shrnutí: Kniha Byly tady, a už nejsou, mě velmi příjemně překvapila. Nejvíce mě zaujalo téma Darkwebu a tuto knihu doporučuji všem, kteří mají rádi napětí a příběhy, které jim nedají vydechnout až do samotného konce.

Za poskytnutí eknihy moc děkuji eshopům Palmknihy a Ereading. 

2 thoughts on “Boj se zkorumpovanými policisty

  1. Nápad je zajímavý a i dost překvapivý, ale jinak to na mě bylo moc americké a podle mě zpracované dost průměrně. Bohužel já jsem napnutá nijak nebyla. Minulost hlavní hrdinky byla hodně předvídatelná . Ve mě ta knížka vůbec neprobouzela nějaké emoce. Všechno se vyřešilo nějak moc rychle a lehce. Připadalo mi, že tam něco docela důležitého pro děj nebylo dost vysvětleno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *