Michal Dočkal

Michal Dočkal

Ahoj, jsem studentem 2. ročníku střední školy. Mezi mé zájmy patří čtení knih, informační technologie, psychologie a angličtina, která mě neuvěřitelně naplňuje. Mám klidnou povahu a je v podstatě nemožné mě něčím naštvat. Čtení knih je pro mě relaxace a způsob jakým se můžu zábavnou formou dozvědět spoustu zajímavých informací, které mi mohou usnadnit život.

Michal v pěti bodech

Kolik knih přečtu za rok?
Většinou přečtu zhruba 20 knih za rok.

Dočtu každou knihu, kterou otevřu?
Každé knize se snažím dát šanci a neunáhlit se, ale zastávám názor, že život je na čtení nudných knih, které člověka žádným způsobem netěší ani neobohacuje příliš krátký.

Proč jsem se stal recenzentem?
Chtěl jsem nějak pomoct ostatním čtenářům v rozhodování, kterou knížku by si mohli přečíst. Zároveň si u toho trénuji vyjadřování a psaní, které mě baví už od malička.

Co chci jednou dělat?
Rád bych se ve svém budoucím povolání věnoval nějakému oboru, který mě nějakým způsobem zajímá, naplňuje a vidím v něm nějaký smysl. V mém případě by to byla buď angličtina, psychologie, informační technologie nebo nějaká práce, která souvisí s knihami. V životě mám tedy několik cest, kterými se mohu vydat a jsem moc zvědavý, kam mě život nakonec zavede.